29 czerwca 2010

32. Magia opcji FREE

No i witam po miesięcznej przerwie! :-)
Dziś, chciałbym się skupić na tym, aby pokazać Wam, jaką "moc" posiada opcja FREE. Jak wynika z maili otrzymywanych od użytkowników chomików, nie każdy orientuje się w tym jak można wykorzystać magiczną wręcz opcję o wdzięcznej ikonce:

Obrazek FREEDlaczego używam określenia "magiczną"? Dowiesz się jak doczytasz do końca niniejszy wpis.


Czy wiesz że:


-za pliki, które udostępniasz za FREE, również otrzymujesz punkty?
-udostępniając pliki za free, zyskujesz nowych odwiedzających?
-jeżeli udostępniasz wystarczająco dużo transferu, chomik adam-as sprawi, że Twój licznik odwiedzin zwariuje od natłoku odwiedzających?!


Wyjaśnijmy te skróty myślowe.

Jeżeli udostępniasz pliki z jakiegoś folderu za free, również otrzymasz punkty gdy inni użytkownicy będą je pobierać. Punkty te naliczane są zgodnie z tabelą punktową portalu chomikuj. Otrzymujesz dokładnie tyle samo punktów, co w przypadku pobierania bez włączonej opcji free. Nie wiem dlaczego, ale spora część z Was o tym nie wiedziała.

Dlaczego zyskujesz nowych odwiedzających?
To bardzo proste - wystarczy, że zaczniesz rozpowszechniać w rozmowach chomikowych informację, że dajmy na to za 3 dni włączasz FREE na filmy, a zaraz zleci się do Ciebie cała masa ciekawskich i żądnych darmowego ściągania użytkowników. To zadziwiające jak mocno działa hasło FREE na inne chomiki. W zasadzie nic dziwnego - każdy chce ściągać za darmo :)
A po co Ci ta duża liczba odwiedzin? - odpowiedź jest prosta:
ponieważ za każde pobranie pliku otrzymasz punkty, które będziesz mógł potem wymienić na lepsze konto lub dodatkowy transfer na swój użytek. Inni, zwiększoną liczbę odwiedzin, wykorzystają też w celach reklamy. Dość spora liczba chomików próbuje na nich zarabiać. Powodów może być jeszcze więcej.


Twój licznik zwariuje!

A co zrobić gdy liczba odwiedzających nadal jest dla Ciebie niewystarczająca?
Tutaj ja mogę Ci przyjść z pomocą :) Zapewniam, że Twój licznik odwiedzin pokaże Ci imponującą liczbę wejść, podobnie jak ten od zliczania Twoich punktów. Co musisz zrobić abym Ci pomógł? Mam kilka warunków:

-musisz udostępnić przynajmniej 1000GB (1TB) transferu
-musisz mi przesłać zrzut ekranu (całego) z Twojego stanu zebranych punktów
-musisz mnie o tym poinformować przynajmniej 5 dni wcześniej
-musisz być uczciwy! - to podstawa jakiejkolwiek współpracy między nami
-nie możesz być ZABLOKOWANYM chomikiem w moich rozmowach chomikowych
-powinieneś posiadać pokaźną kolekcję plików

.. a co chcę w zamian?


Tu Cię zaskoczę - NIC! ;-) A jednak to prawda - nic od Ciebie w zamian nie będę oczekiwał. To czy umieścisz link u siebie do mojego profilu czy bloga, pozostawiam już do Twojej decyzji. Ja niczego w zamian nie oczekuję.
Pamiętaj tylko, że jeżeli się zgłosisz do mnie, mogę Ci odmówić bez podania przyczyny. Ty się zgłaszasz, ale to ja wybieram komu zdecyduję się pomóc.


Komu na pewno nie pomogę się wypromować?

-profilom opierającym swój profil na treściach religijnych (w większości)
-profilom propagującym akty terroryzmu
-profilom nawołującym do rasizmu i nietolerancji
-profilom obrażających innych użytkowników Internetu


Jak widzisz, opcja FREE daje spore możliwości rozwoju własnego profilu. Działa jak magnez. Taki widok jak ten poniżej....sprawia, że użytkownikom chomikowego portalu robi się gorąco! Wykorzystaj to teraz! Pamiętaj, że dzieląc się z innymi własnym transferem, pracujesz na swoją korzyść, na swój sukces! bowiem większa ilość odwiedzających = więcej korzyści dla Ciebie! Bądź jednak uczciwy! Jeżeli nie masz wystarczającej ilości transferu, wyłącz opcję FREE!

Warto przeczytać także:
FREE - uwaga na pułapkę!

2 komentarze:

Blog o alkoholizmie pisze...

Jaki jest sens udostępniania za Free skoro nie mam za to pieniędzy?

adam-as pisze...

Taki, że wejdzie do Ciebie sporo osób aby ściągnąć pliki za free, a Ty za to otrzymasz punkty, które później wymienisz na transfer dla siebie zamiast go dokupywać.

To tylko jedna wielu zalet udostępniania free.

Prześlij komentarz