25 kwietnia 2010

30. Zegar atomowy chomikuj

Właściciele swoich chomików, pytali mnie kilkukrotnie o skrypt pokazujący zegar. W odpowiedzi na Wasze prośby, przedstawię Wam najdokładniejszy zegar na świecie. Odmierza on bowiem czas z dokładnością do 1/10 nanosekundy! Nie jest to więc byle jaki zegarek, ale zegar atomowy. Oto jego kod:


<script src="http://gadgets.gazeta.pl/Zegar/pokazZegar.js" type="text/javascript"></script>
Niestety zegar pozbawiony jest wszelkich innych stylów graficznych. Musi nam wystarczyć to co jest. W tym jednak przypadku najważniejsze jest jednak to, że zawsze możemy liczyć na prawidłowość podanej przez niego godziny. Ponad to, zegar pozbawiony jest wszelkich reklam będących odnośnikami do innych stron. W tym nielicznym przypadku, masz czysty kod zegara bez reklam!

Zegar wstawiamy w edycję swojego profilu. W razie kłopotów ze wstawieniem, proszę o informację w komentarzach niniejszego posta. Zegar możemy wykorzystać również na innych stronach internetowych.

7 komentarze:

Anonimowy pisze...

u mnie zegar działa :D dzięki

Anonimowy pisze...

A ten atom nie wybuchnie?

adam-as pisze...

Nie - możesz spać spokojnie ;-)

kundzia57 pisze...

Dzięki super zegar ,a najważniejsze ,że nie hałasuje.

Anonimowy pisze...

Szkoda, że nie działa w opisach folderów na chomiku.

adam-as pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
adam-as pisze...

Nie jest to wina zegara, tylko twórców portalu chomikuj. W opisach folderów wyłączono możliwość wstawiania większości tagów HTML. Jedyne co tam możesz zrobić to formatować tekst oraz wstawiać obrazki. Żaden skrypt javy nie będzie tam działał. Jedyna możliwość to wstawienie go do opisu profilu (html)

Prześlij komentarz