24 grudnia 2010

40. Chomikowa Wigilia

.. czyli jak podwoić ilość swojego transferu?
Dziś (24.12.2010) twórcy portalu chomikuj.pl po raz kolejny udowodnili, że warto zaglądać na stronę główną portalu. Wszystkim posiadaczom chomików, trafiła się nie lada gratka - chomikowa Wigilia!
Każdy kto zechce przyłączyć się do chomikowej Wigilii, otrzyma super prezent w postaci podwojenia tygodniowego transferu do końca 2010 roku!

UWAGA! Pomyśl jak to wykorzystać!

Jeżeli nie posiadasz jeszcze najwyższego konta "chomik maniac", warto je teraz wykupić i dopiero potem wejść na chomikową wigilię, aby podwoić swój transfer.
Zyskasz wtedy, aż 40GB TYGODNIOWO!
Aby ulepszyć swoje konto wejdź czym prędzej TUTAJ. Śpiesz się ponieważ nie wiadomo jak długo jeszcze administratorzy portalu zechcą być tak dobroduszni ;-).

Aby przyłączyć się do Wigilii, należy kliknąć ten oto obrazek, który znajduje się również na stronie głównej chomika.

Wigilia z chomikuj

Po kliknięciu w zaproszenie, przeniesiemy się na specjalną stronę, na której możemy rozpakować swój prezent. Warto przeczytać też piękne życzenia jakie otrzymujemy na ten świąteczny czas od administratorów serwisu chomikuj.pl

4 komentarze:

Michał pisze...

Nie wszyscy dostają podwójny transfer ja dostałem darmową wyszukiwarkę nie dajcie się nabrać !!!
http://chomikuj.pl/CenterPL

adam-as pisze...

Naprawdę???? Ne znam nikogo kto nie dostał podwojonego transferu. W takim razie jesteś pierwszy kto dostał wyszukiwarkę. Cóż - administratorzy chomikuj zaskakują nas jak zawsze ;-) W sumie dobre i to, choć wiadomo - transfer lepszy niż wyszukiwarka, ale jak to mówią: "Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby". Wejść i rozpakować prezent przecież nie zaszkodzi prawda?

zbuntowana30 pisze...

witam.
Racje ma każdy z was. Jeśli ktoś posiada chomika z abonamentem to transfer ma podwójny. Jeśli ktoś konta nie posiada... dostaje wyszukiwarkę :)
jeśli ktoś to czyta i się zgłosi do mnie jako pierwszy dostanie 25 tysięcy punktów na miesiąc abonamentu. hasło ktore nalezy mi podac w temacie wiadomosci to ADAM-AS. pozdrawiam i szczesliwego nowego

adam-as pisze...

No proszę jaka piękna inicjatywa miłej koleżanki. Gratuluje! :)

Prześlij komentarz