5 lutego 2010

1. Parę słów wstępu...

Poradnik, który właśnie zaczynasz czytać, dotyczy obsługi stworzonego profilu w serwisie www.chomikuj.pl.

Chomikuj.pl to serwis, który jest swego rodzaju dyskiem internetowym. Dzięki niemu, możemy przechowywać w wirtualnej przestrzeni nieograniczoną ilość plików! Możesz wykorzystać to do umieszczania swoich kopii bezpieczeństwa ważnych programów, filmów, gier, mp3 jak również wielu innych mniej lub bardziej ważnych dla Ciebie plików. Chomik przydaje się również wtedy, kiedy brakuje Ci miejsca na swoim własnym lokalnym dysku, a także wtedy, kiedy chcemy spędzić mile czas na pogawędkach z innymi Chomikami :-) Tak - serwis chomikuj.pl, to również portal społecznościowy.

Mam nadzieję, że wiadomości jakie tu znajdziesz, pozwolą Ci w znacznie większym stopniu opanować podstawy jak i bardziej zaawansowane metody funkcjonowania w portalu chomikuj.pl, jak również przyczynią się do zwiększenia jakości Twojego Chomika.

Życzę Ci miłej lektury oraz owocnych doświadczeń.
Chomik adam-as

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

witaj

brakuje mi tu jeszcze - jak wstawic licznik na chomiczka ;)
o pleyerze nie wspomne bo mnie wkurzają bardzo.

pozdrawiam
zbuntowana30

adam-as pisze...

Oczywiście o liczniku też będzie :-) Pokuszę się nawet o subiektywną ocenę serwisów, które oferują najlepsze darmowe liczniki na strony www. Chyba wszystkie je wypróbowałem więc mam już wyrobione zdanie na temat dostępnych w nich funkcji.

Pozdrawiam
adam-as

Prześlij komentarz